Facebook
Mail
Serwis

Firma JT&T INFOMED świadczy usługi informatyczne dla jednostek służby zdrowia. Obsługujemy pod względem informatycznym szpitale, przychodnie oraz gabinety lekarskie. Świetnie znamy specyfikę pracy zarówno dużych szpitali jak i małych gabinetów. Jesteśmy autoryzowaną firmą partnerską producenta oprogramowania Infomedica i AMMS. Nasi fachowcy od ponad dziesięciu lat wdrażają i serwisują oprogramowanie w kilkudziesięciu jednostkach na terenie całego kraju. Serwisujemy największe szpitale w Polsce.

Firma nasza posiada trzy oddziały: na Śląsku w Warszawie i w Lublinie. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Wdrażamy i serwisujemy systemy medyczne na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi na podstawie umowy wdrożeniowej/serwisowej podpisywanej z klientami. Chętnie jednak poznajemy nowe jednostki i pomagamy im w ramach jednorazowych wizyt serwisowych. Jesteśmy specjalistami we wdrożeniach systemu laboratoryjnego InfoMedica i w ramach wdrożenia podłączamy do systemu wszystkie analizatory dostępne na rynku.

Kolejną naszą specjalizacją jest integrowanie różnych systemów RIS/PAX z systemem InfoMedica.

Cechuje nas fachowość i profesjonalizm. Pracujemy tak by klient nie mógł zaneźć lepszej firmy od naszej !

Firma nasza świadczy usługi outsourcingowe dla szpitali. Oferta usług outsourcingowych świadczonych przez naszą firmę jest wynikiem sygnałów, które docierają do nas z rynku informatycznego, a w szczególności z sektora ochrony zdrowia.

Nagła utrata ciągłości działania systemów informatycznych w jednostkach ochrony zdrowia czy też danych zawartych w tych systemach może być bardzo kosztowna, a sama awaria systemu może sparaliżować działalność jednostki i niekorzystnie odbić się na wynikach finansowych, płynności, czy jakości świadczonych usług. W celu uniknięcia takiej sytuacji należy podjąć stosowne organizacyjne działania zabezpieczające. Szczególną rolę odgrywa nie tylko sama sekcja informatyki, ale również umiejętności i odpowiedzialność jej pracowników.

Firma nasza świadczy usługi szpitalom, które nie posiadają własnej sekcji informatyki lub też zatrudniają minimalną liczbę informatyków. Szpitale chcąc dysponować wykwalifikowaną kadrą, nadążającą za rozwojem technologii informatycznych muszą systematyczne ponosić koszty związane ze szkoleniami, zakupem fachowej literatury itp. Ponadto komplikuje sprawę fakt, że najczęściej weryfikacja rzeczywistego poziomu wiedzy pracowników, a tym samym ich przydatność dla pracodawcy niemożliwa jest wewnątrz jednostki, a procesy certyfikacji prowadzone przez producentów sprzętu i oprogramowania należą do bardzo kosztownych. Dodatkowo, odpowiedzialność pracowników jest mocno zawężana przez Kodeks Pracy. Informatycy są grupą nie mającą większych problemów ze znalezieniem nowych miejsc zatrudnienia. Wysokość wynagrodzeń informayków szpitalnych jest ograniczona przez porównanie z innymi grupami pracowniczymi, co skutkuje dużą rotacją informatyków.

Oto w czym jesteśmy najlepsi:

Usługi informatyczne dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich

Zaopatrujemy jednostki służby zdrowia w papier rumowski oraz wszelkie inne artykułu potrzebne do funkcjonowania systemu informatycznego,

Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy wszystkie moduły pakietu InfoMedica oraz AMMS

Instalujemy i serwisujemy inne oprogramowanie na życzenie klienta,

Oferujemy całodobowy serwis telefoniczny dla naszych klientów,

Serwisujemy systemy informatyczne firm usługowych i produkcyjnych.

Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie. Przed podpisaniem umowy bardzo szczegółowo badamy jego potrzeby oraz doradzamy najlepsze rozwiązania. W momencie utworzenia pakietu usług, którymi szpital jest zainteresowany przedstawiamy naszą ofertę cenową i zawsze okazuje się iż jest ona dużo tańsza od utrzymywania sztabu specjalistów w dziale informatyki szpitala.