Facebook
Mail
Serwis

AKTUALNOŚCI

Praca szuka człowieka !
2020-01-02

W związku z nowymi projektami otwieramy rekrutację w naszej firmie na stanowiska wdrożeniowców systemów medycznych oraz wdrożeniowca systemów finansowo-księgowych.

Zapraszamy do składania aplikacji: http://www.jts.pl/index.php?id=contact

lub na portalach praca.pl i pracuj.pl.


Kolejna nagroda !
2015-06-22

W zeszłym tygodniu odbyła się coroczna konferencja dla partnerów Asseco SA. Z wielką przyjemnością informujemy, że po raz kolejny nasza firma została nagrodzona tytułem Partner Roku.

Nagrodę otrzymaliśmy za niesłabnącą jakość i bardzo dobre wyniki w zakresie wdrażania i serwisowania systemów Asseco SA dla zakresie służby zdrowia.

Nagroda jest sukcesem całego zespołu i odpowiedzią na to iż pogłębianie profesjonalizmu, naszych kompetencji i ciężka praca jest zauważalna na rynku. Dziękuję wszystkim za kolejny niełatwy rok.

Dziękuję też naszym klientom za ciepłe słowa i zapraszam do współpracy nowe szpitale. Z nami naprawdę warto :)

Tomasz Suchocki


JT&T SYSTEM PARTNEREM ROKU ASSECO SA
2014-06-16

Informujemy iż po raz trzeci zostaliśmy nagrodzeni tytułem Partner Roku przez firmę Asseco SA !

Dziękujemy za wyróżnienie, które zdopinguje nas jeszcze bardziej i docenienie naszej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję iż przyznana nam nagroda utwierdzi naszych klientów w zaufaniu jakim nas obdarzyli powierzając nam swoje systemy informatyczne. Zachęcamy inne jednostki służby zdrowia do współpracy z najlepszymi ! :)


Wdrożenie modułów Grafiki w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie
2014-04-03

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zakończyła wdrożenie wdrożenia modułu Grafiki w Szpitalu Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. Dzięki wspólnej pracy, kierownicy działów oraz kadra zarządzająca czasem personelu ma potężne narzędzie w ciężkiej pracy zarządzania czasem pracowników. Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim pracującym z nami podczas wdrożenia.


Wdrożenie AMMS w Centrum Medycznym w Warszawie
2014-03-03

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zakończyła wdrożenie systemu AMMS w Centrum Medycznym "Żelazna" w Warszawie. Cieszymy się, że dzięki wspólnemu wysiłkowi szpital dysponuje najnowocześniejszym systemem informatycznym w Polsce. Życzymy przyjemnego użytkowania.

Teraz czas na Szpital Miejski w Siedlcach


Wesołych Świąt !
2013-12-20

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia oraz Nowego 2014 roku firma JT&T SYSTEM składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym klientom, podwykonawcom i współpracownikom.

Dziękując za kolejny rok współpracy życzymy wszystkim zdrowia przez cały kolejny rok, spokoju i spędzenia Świąt w rodzinnym, ciepłym gronie.

By Wam wszystko pasowało,

by kłopotów było mało,

byście zawsze byli zdrowi,

by problemy były z głowy,

by się wiodło znakomicie,

by wesołe było życie!


Nowa strona naszej firmy
2013-11-02

Miło nam zakomunikować iż od listopada 2013 nasza firma ma nowe logo oraz stronę internetową.

Uwagi mile widziane


Nowa siedziba firmy
2013-09-29

Od września nasza firma zmienia siedzibę i przeprowadza się do własnego budynku mieszczącego się w Wołominie na ulicy Gościniec 5. Tym samym informujemy iż zostaną zlikwidowane nasze biura w Lublinie, Będzinie, Warszawie i Kielcach.


Praca szuka człowieka !
2020-01-02

W związku z nowymi projektami otwieramy rekrutację w naszej firmie na stanowiska wdrożeniowców systemów medycznych oraz wdrożeniowca systemów finansowo-księgowych. Zapraszamy do składania aplikacji: http://www.jts.pl/inc/contact/praca/og%C5%82oszenie%20o%20prac%C4%99%20serwisant.pdf

http://www.jts.pl/inc/contact/praca/Og%C5%82oszenie%20ksi%C4%99gowy.pdf

lub na portalach praca.pl i pracuj.pl


2020-01-02
2020-01-02

W związku z nowymi projektami otwieramy rekrutację w naszej firmie na stanowiska wdrożeniowców systemów medycznych oraz finansowo-księgowych. Zapraszamy do składania aplikacji na portalach praca.pl lub pracuj.pl oraz na adres: biuro@jts.pl


JT&T SYSTEM Partnerem Roku Asseco S.A
2011-09-10

Miło nam zakomunikować po raz drugi iż nasza firma na konferencji dla parntenrów otrzymała tytuł "Partner Roku", tym razem za bardzo dobre wyniki we wdrożeniach i serwisie systemu InfoMedica.

Wszyscy jesteśmy dumni, że dostrzega się wysiłek dla naszych klientów i każdy z kilkudziesięciu pracowników codzinnie będzie dalej udowadniać iż chcemy być najlepsi i coraz bardziej profesjonalni.